امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104748
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
جلال خالقی عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به استیضاح ...

جلال خالقی عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به استیضاح وزیرعلوم، گفت: عملکرد وزیر علوم در این مدت کاملا مشخص است و دانشجویان به شدت به این عملکرد انتقاد دارند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده خبر ادامه داد: امیدواریم استیضاح وزیر علوم راهی باشد برای کمک به دولت و کشور برای خروج از این وضعیتی که در رابطه با کاهش رشد علمی و تنشی که در این حوزه به وجود آمده‌است.

وی به بیانات امام خمینی (ره) در رابطه با جایگاه و حساسیت یک رای در سرنوشت کشور، گفت: نمایندگان باید به حساسیت و سرنوشت ساز بودن رای خود در روز استیضاح توجه داشته‌باشند زیرا باید در روز قیامت جواب‌گوی رای‌های خود باشند و براساس وظیفه انقلابی خود عمل کنند، آنها نباید اجازه دهند دانشگاه بار دیگر به یک جبهه برای فتنه‌گران و اغتشاش گران تبدیل شود.

خالقی با اشاره به فرصت یک ماهه رئیس مجلس به وزیر علوم، تاکید کرد: اگر قرار بود تغییری در روند عملکرد وزیر علوم ایجاد شود تا به حال ایجاد شده بود و از این به بعد تحمل و صبر جایز نیست.

وی در خاتمه از رئیس مجلس و نمایندگان مردم خواست تا با در نظر گرفتن مطالبات رهبری و مردم در راستای برقراری امنیت و آرامش در دانشگاه‌ها و کشور گام بردارند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها