امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104749
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
محمد پهلوان دبیرکل سابق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: اخیرا شایعه‌ای

محمد پهلوان دبیرکل سابق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: اخیرا شایعه‌ای شنیده‌ شد مبنی بر این که تعدادی از دانشجویان این اتحادیه در سال‌های گذشته با استفاده از رانت بورسیه شدند، لذا با توجه به اینکه در آن زمان من مسئولیت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان را برعهده داشتم، نیاز است پاسخ این شایعات را بدهم.

وی افزود: در زمان وزارت علوم وقت جلسات بسیار زیادی با تشکل‌های دانشجویی سیاسی، فرهنگی و علمی و حتی دانشجویان نخبه و اساتید داشت و برای انجام کارهای مختلف با آنها مشورت می‌کرد.

پهلوان خاطرنشان کرد: در آن زمان در یک جلسه رسمی به تشکل‌های دانشجویی اعلام شد تا اگر در میان اعضای خود دانشجویی وجود دارد که برای دریافت بورس ثبت‌نام کرده، شرایط قانونی دریافت بورس را دارند و مورد تائید هستند معرفی کنید و تشکل‌های دانشجویی بر اساس این خواسته دانشجویانی را که شرایط قانونی را داشتند معرفی کردند.

وی اظهار داشت: در آن زمان ما 14 نفر را معرفی کردیم که شرایط دریافت بورسیه را داشتند و حتی از قبل هم برای این کار در سایتی که وجود داشت ثبت‌نام کرده بودند، پس از مدتی از این تعداد 2 نفر برای دریافت بورسیه پذیرفته شدند و مابقی نتواستند بورسیه را دریافت کنند.

پهلوان تصریح کرد: روند دریافت بورس این دانشجویان کاملا به صورت قانونی طی شد و هیچ چیز پشت پرده‌ای نداشت ولی متاسفانه امروز برخی‌ها برای فشار یا سیاسی بازی چنین بحث‌هایی را مطرح می‌کنند تا از آب گل‌الود ماهی بگیرند.

دبیرکل سابق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان خاطرنشان کرد: چرا آقایانی که امروز بحث بورسیه‌های غیرقانونی را مطرح می‌کنند در دولت اصلاحات و کارگزاران چنین حرف‌هایی نمی‌زدند.

پهلوان تاکید کرد: ما خواستار برخورد و اعلام نام کسانی هستیم که به صورت غیرقانونی بورسیه گرفته‌اند ولی این که همه دانشجویان بورسیه را متهم کنند گناه بزرگی است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها