امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104752
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
محمدرضا خانمحمدی، نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  در مورد جزئیات جلسات ...

محمدرضا خانمحمدی، نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  در مورد جزئیات جلسات امروز کمیسیون صنایع مجلس گفت: در این جلسه سه سؤال از وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح شد که در بخشی از آنها نمایندگان قانع شدند و در بخشی دیگر نیز از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند.

وی در مورد ادامه جلسه امروز، گفت: با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیران عامل خودروسازی‌های سایپا و ایران‌خودرو و سازمان گسترش و نوسازی صنایع و اعضای کمیسیون جلسه دومی برگزار شد و چگونگی جلوگیری از افزایش قیمت و افزایش کیفیت خودرو مورد بررسی قرار گرفت.

خانمحمدی با اشاره به پافشاری اعضای کمیسیون صنایع بر ارائه شدن خودروهای تولید در داخل با قیمت مطلوب، گفت: البته اعضای کمیسیون بر حمایت از خودروسازان به‌منظور کاهش قیمت مواد اولیه مانند مس و فولاد که در صورت انجام بیش از سه درصد بهای خودرو را کاهش می‌دهد، تأکید داشتند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت کاهش قیمت مواد اولیه که به کاهش قیمت تولید خودرو می‌انجامد، قیمت فروش نیز کاهش خواهد یافت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها