امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104755
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
بهروز کلاته عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره به اظهارات نمایندگان مجلس مبنی بر لابی‌های صورت گرفته بی سابقه در مجلس گفت: ...

بهروز کلاته عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره به اظهارات نمایندگان مجلس مبنی بر لابی‌های صورت گرفته بی سابقه در مجلس گفت: شاید از برخی نمایندگان به جهت گرایش به سلایق افراطی  فرجی‌دانا انتظاری نباشد اما سوال جریان مومن و انقلابی از نمایندگانی است که سابقه خوبی در انقلاب دارند.

کلاته با بیان اینکه استیضاح وزیر علوم حداقل کاری است که نمایندگان باید انجام دهند، گفت: اگر برخی‌ نمایندگان اسناد منتشر شده در خصوص اقدامات افراطی در دانشگاه‌ها را قبول ندارند و مدارک دیگری دارند که در رد آن است، شفاف سازی کنند تا در حق کسی اجحاف نشود.

وی تصریح کرد: اما اگر سند و مدرک دال بر تبرئه فرجی‌دانا از ابهامات در اختیار ندارند و در جهت رای آوری وی  عمل می‌کنند صراحتا اعلام کنند تا جریان مومن و انقلابی تکلیف خود را بداند.

کلاته در ادامه گفت: از نمایندگان مومن و انقلابی می‌خواهیم همچون گذشته با اقتدار تمام در استضیاح وزیر علوم عمل کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه زمان استیضاح نزدیک است فرجی‌دانا برای ماندن در قدرت هرکاری می‌کند و حتی بحث استعفای دو معاون خود را مطرح می‌کند. وزیر علوم باید برود، استعفای دو معاون مانند گول زدن بچه با آب نبات چوبی است.
انتهای پیام/
 
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها