امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104763
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
خراسانی زاده در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه 470 مجموعه فعال در عرصه فرهنگ و رسانه در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی ثبت ...

خراسانی زاده در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه 470 مجموعه فعال در عرصه فرهنگ و رسانه در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی ثبت نام کرده اند، گفت: با توجه به ظرفیت محدود نمایشگاه تمام توان خود را به کار گرفتیم تا شرکت کنندگان بیشتری در این نمایشگاه حضور یابند ولی در نهایت تنها امکان حضور 300 مجموعه رسانه ای در نمایشگاه فراهم شد.

وی با بیان اینکه ساخت غرفه ها در مجموعه نمایشگاهی بوستان گفت و گو به پایان رسیده است، افزود: از فردا غرفه های نمایشگاهی برای تجهیز در اختیار غرفه داران قرار می گیرد.

سخنگوی دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی گفت: شور و نشاط خاصی میان شرکت کنندگان در این نمایشگاه به وجود آمده، چراکه با وجود کیفیت بالای محصولات این عزیزان، در گذشته حمایت های لازم برای شرکت آنان در نمایشگاه ها و عرضه محصولاتشان به عمل نمی آمد اما با وجود فراهم شدن این فرصت، انگیزه آنان برای ادامه کار دوچندان شده است.

وی یادآور شد: شرکت کنندگانی که حضور آنان در نمایشگاه تایید شده، می توانند با مراجعه به پنل کاربری خود از روند واگذاری غرفه ها مطلع شوند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها