امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10478
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۰
تعداد بازدید: 98
مهدی ریاضی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به ضرورت حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان اظهار کرد: به همین منظور گشت مشترک با دستگاه‌های ...

مهدی ریاضی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به ضرورت حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان اظهار کرد: به همین منظور گشت مشترک با دستگاه‌های نظارتی در قم راه‌اندازی شده است.

وی افزود: طی بازرسی از یک انبار یک شرکت پخش مواد شوینده 141 هزار و 672 بسته پودر رختشویی کشف شد که وزن خالص هر یک از آنها 50 گرم کمتر از وزن درج شده بر روی بسته‌ها بود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم با بیان اینکه محل اصلی این شرکت خارج از استان قم است گفت: پرونده کم‌فروشی مربوط به این شرکت به ارزش 210 میلیون ریال تنظیم و برای طی کردن مراحل قانونی به شعبه مربوطه ارجاع داده شده است.

وی ادامه داد: در بازرسی دیگری که توسط بازرسان گشت مشترک اداره کل تعزیرات، مرکز بهداشت و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم صورت گرفت هم چند کارگاه تولید سوهان مورد بازرسی دقیق قرار گرفتند.

ریاضی با بیان اینکه این کارگاه‌ها نیز به صورت غیر مجاز و بدون توجه به استانداردها و اصول و قوانین بهداشتی مشغول فعالیت بودند خاطرنشان کرد: پرونده این واحدها تشکیل شده و به شعبه ویژه بهداشت اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم ارجاع داده شده است.
انتهای پیام/78004/خ20/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها