امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104785
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ کاکوان رئیس پلیس فتای تهران بزرگ در تشریح جزییات این خبر گفت: چندی پیش زن جوانی به دادسرای ناحیه 31تهران مراجعه ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ کاکوان رئیس پلیس فتای تهران بزرگ در تشریح جزییات این خبر گفت: چندی پیش زن جوانی به دادسرای ناحیه 31تهران مراجعه کرده و به مقام قضایی اظهار داشته که از سوی فردی ناشناس با وی تماس گرفته و تهدید به انتشار عکس های خصوصیش در سایت یاهو شده است.

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ بیان داشت: در این زمینه پرونده ای در دادسرای رسیدگی به جرایم رایانه ای تشکیل شد و بنا به دستور مقام قضایی جهت رسیدگی تخصصی تر به اداره پلیس فتای پایتخت ارجاع و در دستور کار ماموران پلیس سایبری قرار گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: با انجام اقدامات فنی پلیس مشخص شد شخصی در سایت یاهو به ایمیل شاکی و متعاقبا به عکسهای شخصی وی دسترسی پیدا کرده است.

سرهنگ کاکوان با بیان اینکه با انجام استعلام از شماره خط مذکور و شناسایی هویت صاحب خط، متهم به این پلیس احضار شد، تصریح کرد: در طی تحقیقات مشخص شد که متهم خواستگار سابق شاکی است و به علت شنیدن جواب منفی از سوی شاکی اقدام به این کار نموده است.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها