امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۹:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104790
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌میثم مظفر در حاشیه بازدید برخی از مدیران عامل سازمان‌های تاکسیرانی کلانشهرها از سازمان تاکسی‌رانی شهر تهران، از مرکز ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌میثم مظفر در حاشیه بازدید برخی از مدیران عامل سازمان‌های تاکسیرانی کلانشهرها از سازمان تاکسی‌رانی شهر تهران، از مرکز آموزشی این سازمان خبر داد و گفت: به پیشنهاد سازمان تاکسی‌رانی شهر تهران، وزارت علوم و فناوری، سرفصل‌هایی را برای کاردانی تاکسیرانی حرفه‌ای مشخص کرده است که در این مرکز آموزشی ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: برای نخستین‌بار در دفترچه‌های کنکور رشته کاردانی تاکسیرانی نیز وجود دارد و آموزش‌هایی نیز در این مرکز به تاکسیرانان ارائه می‌شود.

مظفر یادآور شد: در صورتی که تاکسیرانان تخلفاتی نیز داشته باشند به کمیته انضباطی ارجاع داده می‌شود و موظف هستند دوره‌های آموزشی را بگذرانند تا شاهد بهبود برخی از تاکسیرانان باشیم.

مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی شهر تهران افزود: تمامی تخلفات تاکسیرانان در صورتی که به امتیاز منفی برسد، موظف می‌شوند در این دوره‌ها حضور پیدا کنند.

مظفر خاطرنشان کرد: امروز مدیران سازمان‌های تاکسیرانی کلانشهرها از دستاوردهای سازمان تاکسیرانی شهر تهران بازدید کردند و خواستار تعامل بیشتر و استفاده از تجربیات این سازمان شدند و برخی از آنها تقاضا داشتند سیستم مشابهی را در شهرستان خود پیاده‌سازی کنند.

وی درباره نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران، گفت: آغاز نوسازی 4 هزار تاکسی فرسوده شهر تهران از 4 ماه گذشته شروع شده است و خودروهای پیکان، پراید فرسوده و خودروهایی که تولید آنها برای سال1383 به قبل بوده است، از ناوگان خارج و جایگزین آنها خودروی سمند پای گاز سوز می‌شود.

وی افزود: با نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران شاهد کاهش تولید 80 هزار تن ذرات آلاینده خواهیم بود.

مظفر یادآور شد: ورود تاکسی‌های پاک با تکنولوژی هیبریدی نیز در دستور کار قرار گرفته است و مصوبه آن از سوی هیأت وزیران برای اخذ حداقل گمرک صادر شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار