امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104796
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 135
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید شهاب‌الدین چاوشی در نشست سیاسی با فرمانداران شهرستان‌های استان تهران همزمان با آغاز هفته دولت گفت:

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید شهاب‌الدین چاوشی در نشست سیاسی با فرمانداران شهرستان‌های استان تهران همزمان با آغاز هفته دولت گفت: فرمانداران با حضور در میان مردم و تشکیل همایش‌های مردمی نسبت به تقویت پایگاه اجتماعی دولت تدبیر و امید همت گمارند.

وی از فرمانداران خواست زمینه حضور و مشارکت جدی مردم را در خلق حماسه سیاسی بعدی(انتخابات مجلس شورای اسلامی) از هم اکنون برنامه ریزی کنند.

چاوشی گفت: با حضور فعال مردم و مشارکت آنان، دولت در اجرای برنامه و طی مسیر دشواری که در پیش دارد توفیق خواهد یافت.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران هفته دولت را فرصت مغتنمی برای توجه افکار عمومی به اقدامات در دست اجرای دولت و ارتقاء و افزایش امید و نشاط اجتماعی دانست.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران اصل امانت داری و حفظ حضور مردم را در تعیین سرنوشت انتخابات و جلب مشارکت حداکثری مردم موثر دانست.

وی از فرمانداران استان درخواست کرد: دقت جدی برای مشارکت و ایفای نقش در تدوین برنامه ششم که سند توسعه پنج ساله آینده است، داشته باشند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران تدوین برنامه ششم را آینه عملکرد واقعی دولت دانست و گفت: تدوین این برنامه معیار قضاوت عمومی می شود.

چاوشی با اشاره به کوتای آمریکایی - انگلیسی 28 مرداد، آن را عبرتی برای نسل فعلی و آینده دانست و گفت: هرگاه اجزای حکومت انسجام خود را از دست دادند، بیگانگان برای سلطه بر کشور طمع کردند.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران گفت: امروز هم که دولت مستحضر به رای و حمایت توده مردم و هدایت و مساعدت‌های ویژه رهبری است، این فرصت را قدر بدانیم و برای انسجام حکومت تلاش کنیم.

وی درباره مهار گروه‌های خودسر در برخی از شهرستان‌ها که بعضا با انگیزه‌ها و مقاصد خیرخواهانه و اعتقادی جایگاه و اقتدار دولت را خواسته یا ناخواسته تضعیف می‌کنند، نیز خواستار همت ویژه فرمانداران شد.

معاون استاندار در مورد حق قانونی مجلس و موضوع استیضاح گفت:‌یکی از ابزارهای مهم مجلس حق استیضاح وزرا است اما امیدواریم نمایندگان منافع ملی و حفظ یکپارچگی دولت را در شرایط خطیر بر اغراض سیاسی و جناحی برخی از افراد که علاقمندند دولت را ناتوان کنند ترجیح دهند و به خواسته های افکار عمومی توجه کنند.

وی به موضوع بد حجابی در استان هم اشاره کرد و گفت: برخی از افراد با هدف دهن کجی یا به دلیل غفلت و دعوت فضای مجازی به کشف حجاب اقدام می کنند که البته باید برخورد شود اما برخورد سلبی و چکشی نتیجه معکوس به دنبال دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها