امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104797
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
نعمت الله ترکی در جلسه نشست سیاسی با فرمانداران که با حضور استاندار و دیگر مسئولین برگزار شد با اشاره به اجرایی شدن سرشماری در حوزه کشاورزی عنوان ...

نعمت الله ترکی در جلسه نشست سیاسی با فرمانداران که با حضور استاندار و دیگر مسئولین برگزار شد با اشاره به اجرایی شدن سرشماری در حوزه کشاورزی عنوان کرد: چهارمین سرشماری کشاورزی به فرمان رئیس جمهور در استان‌ها ابلاغ شده است که طی آن اعضاء شکل گرفته و حکم صادر شده است.

ترکی اجرایی شدن این سرشماری را کار بزرگ و فرصت مناسبی دانست و اظهار داشت: این آمار بسیار حائز اهمیت خواهد بود از این جهت که پایه و اساس کشور در برنامه پنجم و ششم خواهد بود.

وی با اشاره به بررسی سرشماری‌ها در شهرستان‌ها عنوان کرد: با تشکیل جدول زمان بندی و کلیات برنامه‌ریزی برای استان‌ها و شهرستان‌ها بررسی‌های لازم را انجام خواهد گرفت تا کار به سهولت و بدون مشکل انجام شود.

معاون برنامه ریزی استان تهران تاکید کرد: این سرشماری چون گذشته سنتی نخواهد بود بلکه به شکل الکترونیکی و با تمام جزئیات انجام خواهد گرفت که در این زمینه آموزش‌های لازم هم داده شده است.

ترکی با اشاره به اینکه سرشماری در سطح استان رتبه خوبی را به خود اختصاص داده است گفت: امیدوار هستیم رتبه اول در کشور را بدست آوریم.

وی با اشاره به افتتاح  پروژه‌ها در هفته دولت عنوان کرد: این پروژه‌ها در سه سطح محلی، شهرستان و استان‌ها نهایی خواهد شد.

ترکی با اشاره به بخش اقتصادی اظهار داشت: بسته خروجی از تورم نهایی شده است و پنل‌های تخصصی از جمله صنعت، معدن و کشاورزی با اقتصاددانان و کارشناسان هماهنگ شده است و تمام نقطه ضعف‌ها بررسی و به مجلس ارسال شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها