امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 5
۰۸:۵۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1048
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۷
تعداد بازدید: 241
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ، محمود احمدی‌نژاد پس از مراسم استقبال رسمی در نشست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ، محمود احمدی‌نژاد پس از مراسم استقبال رسمی در نشست مشترک خبری با همتای بنینی خود در فرودگاه، روابط ایران و بنین را مستحکم و دوستانه دانست و گفت: دو کشور در صدد هستیم همکاری های خود را به سرعت گسترش دهیم و امیدوارم در این سفر گام های بلندی در راستای افزایش هر چه بیشتر سطح همکاری های ایران و بنین در زمینه های مختلف برداشته شود.

رییس جمهور خاطرنشان کرد: ایران و بنین ظرفیت‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف از جمله اقتصادی، فرهنگی، گردشگری و بازرگانی دارند که می توان از این ظرفیت ها در راستای منافع دو ملت استفاده کرد.

رییس جمهوری بنین در این نشست کوتاه خبری، روابط دو کشور را رضایت بخش دانست و بر بهبود و ارتقای سطح همکاری های دو کشور تاکید کرد.

وی اظهار داشت: حضور دکتر احمدی نژاد در بنین نشانه ای از دوستی با آفریقا است و ایشان عملاً نشان داده‌اند که آفریقا در قلب ملت ایران جای دارد.

وی همچنین با اشاره به حضور خود در اجلاس سران غیر متعهدها در تهران گفت: در این اجلاس همگی با صراحت اعلام کردیم که طرفدار صلح و دوستی بین ملت ها هستیم و از هر برنامه‌ای که در این زمینه اجرا شود حمایت خواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها