امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104804
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی پس از بازدید از نمایشگاه دستگاه‌های اجرایی استان تهران که در استانداری برگزار شده بود در جلسه ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی پس از بازدید از نمایشگاه دستگاه‌های اجرایی استان تهران که در استانداری برگزار شده بود در جلسه شورای اداری استان تهران حضور پیدا کرد و گفت: مردم ما مسئولین را انتخاب نکرده‌اند که با هم دعوا کنند بلکه آنان برای رفع مشکلات در مسئولیت‌های مختلف گمارده شده‌اند.

وزیر کشور گفت: رئیس‌جمهور مورد شناخت همه ملت و مقام معظم رهبری هستند و دولت یازدهم مسیرهای بن‌بست در سیاست خارجی را گشوده است.

رحمانی فضلی درباره اتفاقاتی که در عراق افتاده است، گفت: آنچه در عراق اتفاق افتاده یک زورآزمایی بین‌المللی مشابه جنگ 33 روزه است و حوادث منطقه انشاء‌الله وجهه نورانی اسلام را متجلی خواهد کرد.

رحمانی فضلی یادآور شد: روزی که نجف و کربلا تهدید شد رئیس‌جمهور در شورای عالی امنیت ملی دستور دادند اینجا خط قرمز ماست و کوچکترین مسامحه‌ای در این مورد نخواهیم داشت.

وی به ثبات اقتصادی در کشور اشاره کرد و گفت: در اثر اقدامات صورت گرفته در دولت در حوزه اقتصاد ثبات نسبی و امید حاکم شده است.

به گفته رحمانی فضلی وزارت کشور همیشه حامی فعالیت‌های سیاسی قانونی بوده است و در این مسیر خواسته‌های سیاسی، حزب‌‌های مختلف را اجرایی می‌کند.

وزیر کشور گفت: در این یک سال بیشترین فعالیت‌های سیاسی را در کشور داشته‌ایم، بدون هر نوع تنش سیاسی. بر این اساس وزارت کشور به دنبال نشاط و پویایی سیاسی در عین قانونمندی است.

رحمانی فضلی خاطر نشان کرد: تجربه‌های متعدد و درس‌آموز پیشین، اغلب نیروهای سیاسی کشور را به تجدیدنظر در تندروی‌های گذشته فراخوانده است.

وی با اشاره به اینکه رویکرد امنیتی دولت مبتنی بر اتکاء به مردم است، گفت: منشأ مشکلات کشور نظام غلط برنامه‌ریزی و الگوی برنامه‌ریزی وارداتی است لذا ناگزیریم در روش‌ها و رویکردهای برنامه‌ریزی تجدیدنظر کنیم. باید 22 شرکت غول‌پیکر داخلی را برای تحقق ظرفیت‌های کشور به حرکت جهت‌مند درآوریم.

به گفته رحمانی فضلی عدم توازن و تعادل در امکانات، منابع و جمعیت نتیجه الگوی ناکارآمد برنامه‌ریزی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها