امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104816
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری هیل، یک مقام بلندپایه کاخ سفید می‌گوید که «باراک اوباما» رئیس‌جمهور این کشور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری هیل، یک مقام بلندپایه کاخ سفید می‌گوید که «باراک اوباما» رئیس‌جمهور این کشور احتمال سفر قریب‌الوقوع به شهر فرگوسن را رد نکرده است.

وی البته اضافه کرد که در حال حاضر برنامه‌ای برای سفر فوری وی به این شهر بحران‌زده در ایالت میسوری وجود ندارد.

بنا به گفته وی، سفر رئیس‌جمهور ایالات متحده به یک شهر مستلزم تمهید تدابیر امنیتی سنگین و خاصی است و این در حالی است که پلیس محلی شهر فرگوسن، برای برخورد با تظاهرکنندگان معترض به قتل «مایکل براون» 18 ساله، از نیروهای گارد ملی کمک گرفته‌اند.

 

قتل این جوان 18 ساله از شنبه هفته گذشته تاکنون، شهر «فرگوسن» در ایالت «میسوری» به صحنه اعتراضات خیابانی بدل کرده است. مرم معتقد‌ند که پلیس با شلیک به جوانی بی‌دفاع و غیرمسلح، عدالت را زیرپای گذاشته است.

رنگین‌پوست بودن «مایکل براون»  و سابقه نامطلوب پلیس «سنت لوئیس» در برخورد نژادپرستانه با این قشر از شهروندان آمریکایی، باعث شکل‌گیری این اعتراضات شد و برخورد مسلحانه پلیس با اعتراضات، تظاهرات‌ها را به خشونت کشیده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها