امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10482
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۱
تعداد بازدید: 108
فرهاد شهبازوار در گفت وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: طبق قراری که قاضی در جلسه اول و پس از قرائت ...

فرهاد شهبازوار در گفت وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: طبق قراری که قاضی در جلسه اول و پس از قرائت کیفرخواست گذاشت مقرر شد تا جلسات بعدی با حضور 4 یا 5 متهم و وکلای مدافع آن‌ها برگزار شود.

وی با اشاره به برگزاری جلسه بعدی دادگاه در روز یکشنبه افزود: در صورتی که خللی پیش نیاید قاضی با دعوت از سایر متهمین و به صورت مداوم رسیدگی به پرونده را ادامه می دهد.

شهبازوار در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا عدم حضور متهمین ردیف اول و دوم در دادگاه با اشکال قانونی مواجه است یا خیر گفت: بر اساس عمومات آئین دادرسی کیفری شخصیت متهم و جایگاه اجتماعی او در تعیین میزان مجازات تأثیرگذار است وی تصریح کرد: متهم نزد ضابطین اظهاراتی را مطرح کرده که باید نزد قاضی نیز آن‌ها را بیان کند تا به این ترتیب اقاریر متهم جنبه قانونی پیدا کند.

گفتنی است، اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان بانک آریا 31 اردیبهشت به ریاست قاضی احمدزاده در دادگاه انقلاب برگزار شد.

تعدادی از کارمندان گروه امیر منصور آریا و همچنین اعضای خانواده آنها متهمان این پرونده هستند و گفته می‌شود این جلسه به صورت غیرعلنی برگزار خواهد شد.

در جریان افشای راز پرونده فساد 3 هزار میلیارد تومانی مجوز فعالیت بانک آریا لغو شده و مشخص شد این بانک پوششی برای برخی از مفاسد گروه آریا بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها