امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۰۹:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10483
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۱
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، در این مراسم که دکتر مسلمی فرد رئیس اداره ارزیابی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، در این مراسم که دکتر مسلمی فرد رئیس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دانشگاه، خورشیدی رئیس بیمارستان فیروزآبادی، نمایندگان فرمانداری شهرری،فیروزآبادی متولی بیمارستان و جمعی از مسئولان دانشگاه و جمعی از پزشکان و مسئولان بیمارستان نیز حضور داشتند، خورشیدی رئیس این بیمارستان به ارایه گزارشی اجمالی از وضعیت بیمارستان پرداخت.

وی اظهار داشت: بیمارستان فیروزآبادی با 200 تخت فعال و داشتن 517 تخت مصوب به ساکنان محدوده شهرری خدمت­رسانی می­کند که حدود 98 هزار نفر مراجعه کننده و بیش از 11 هزار نفر بستری سالانه دارد.

وی با اشاره به تعداد پرسنل پزشکی، پرستاری و پشتیبانی این مرکز، کمبود تخت ICU را یکی از معضلات این بیمارستان برشمرد و خاطرنشان کرد: این بخش که امروز افتتاح می‌شود دارای 16 تخت ICU است که در آینده نزدیک و تا حدود یک‌ماه آینده بخش NICU  این مرکز نیز افتتاح خواهد شد.

همچنین بخش آنژیوگرافی مرکز نیز آماده راه اندازی است.

خورشیدی راه­اندازی بخشNICU را سبب برطرف شدن مشکلات این مرکز در زمینه زایمان‌های پرخطر برشمرد و افزود: بخشICU2  بیمارستان فیروزآبادی با اعتباری معادل 2 میلیارد و 700 میلیون تومان بازسازی، فضاسازی و تجهیز شده است که بخشی از اعتبارات آن از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی ایران و بقیه نیز توسط همکاری دانشگاه و خیرین تامین شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها