امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104836
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
«سید عبدالعال»، رئیس حزب التجمع مصر در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در قاهره تاکید کرد که تشکیل ائتلاف‌های انتخاباتی برای ...

«سید عبدالعال»، رئیس حزب التجمع مصر در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در قاهره تاکید کرد که تشکیل ائتلاف‌های انتخاباتی برای ورود به انتخابات آینده پارلمانی مصر و ممانعت از بازگشت برخی جریان‌ها و گروه‌ها و حامیان آنها به عرصه سیاسی از طریق پارلمان امری ضروری است و نیازمند همراهی و همکاری ملی و مردمی و حزبی در پارلمان آینده است.

عبدالعال تصریح کرد: ائتلاف جبهه مصر که با همکاری حزب جنبش ملی و الغد و المؤتمر و دیگر احزاب و نیروهای سیاسی تشکیل شد، از قدرتمندترین ائتلاف‌هایی خواهد بود که در انتخابات آینده در عرصه ظاهر خواهد شد و تلاش خواهد کرد، اکثریت را در پارلمان آینده به دست آورد.

وی با بیان اینکه درب این ائتلاف برای پیوستن تمام احزاب و جریان‌هایی باز است که خواهان خدمت به کشور هستند، تاکید کرد: با این حال تمام احزاب و جریان‌های تشکیل دهنده این ائتلاف قاطعانه حضور سلفی‌ها و اخوانی‌ها در پارلمان آینده را رد می‌کنند.

عبدالعال در خصوص بازگشت بازماندگان رژیم سابق به عرصه سیاسی مصر نیز گفت: ملت مصر هم اکنون بیش از هر زمان دیگری بیدار و آگاه هستند و توان انتخاب نمایندگان خود و تشخیص مصالح خود را پس از دو انقلابی که شاهد آن بودند، دارند، به همین دلیل اجازه بازگشت فساد در کشور را چه در قالب بازماندگان رژیم سابق و چه اخوانی‌ها نخواهند داد.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها