امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104852
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، نشست خبری حسین مسافرآستانه دبیر جشنواره فیلم‌های ویدئویی یاس صبح امروز با حضور اهالی رسانه در مؤسسه رسانه‌های تصویری ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، نشست خبری حسین مسافرآستانه دبیر جشنواره فیلم‌های ویدئویی یاس صبح امروز با حضور اهالی رسانه در مؤسسه رسانه‌های تصویری برگزار شد.

آستانه در ابتدای این نشست گفت: حوزه نمایش خانگی بسیار تعیین کننده است زیرا در سلیقه فرهنگی اقشار مختلف مردم تأثیر دارد و نزول و صعود این سلیقه را شامل می‌شود.اینکه نگاه متعالی فرهنگی در خانواده‌ها شکل بگیرد در زمانی که آثار ماهواره‌ای در سایر گونه‌های فرهنگی از خارج وارد کشور می‌شود، مهم است.

وی همچنین به سیاست تمرکززدایی سازمان سینمایی اشاره کرد و گفت: با توجه به این سیاست‌گذاری‌ها و همکاری استانداری مازندران و در راستای اینکه بتوانیم مخاطبان بیشتری در تمام استان‌های کشور با محصولات فرهنگی داشته باشیم و جوانان شهرستانی بتوانند امکان حضور و تولید داشته باشند، این جشنواره را در استان مازندران برگزار می‌کنیم.

وی در ادامه از اضافه شدن 3 بخش جدید به این جشنواره خبر داد و گفت: بخش پویانمایی که تأثیر شگرفی در نمایش خانگی دارد و با سن و سال‌های مختلف در ارتباط است به این جشنواره اضافه شده است.

همچنین بخش اقلام مواد تبلیغاتی که انتقادات زیادی نیز به این اقلام در حوزه نمایش خانگی شده است در قالب یک مسابقه مستقل به جشنواره اضافه شد.

بخش دیگر که به این جشنواره اضافه شده است طرح و ایده فیلمنامه است که هدف از این بخش بهبود کیفیت آثار تولیدی در شبکه نمایش خانگی است.

گزارش کامل این نشست متعاقبا در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها