امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۲۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104860
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از سوی روابط عمومی دومین جشنواره فیلم‌های ویدئویی(یاس) نامزدهای بخش پویانمایی، پوستر، عکس و آنویس فیلم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از سوی روابط عمومی دومین جشنواره فیلم‌های ویدئویی(یاس) نامزدهای بخش پویانمایی، پوستر، عکس و آنویس فیلم و بخش طرح و ایده فیلمنامه اعلام شدند.

فهرست کامل نامزدهای این 5 بخش به شرح زیر است:
 
بخش پویانمایی دومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدئویی یاس

نامزدهای بهترین فیلم:
1. بهشت شداد (بهزاد مظاهری)
2. افسانه مار دوش (حسین مرادی زاده)
3. آقای مهربان (مرکز پویانمایی صبا)
4. عاشورائیان (ناهید صمدی امین)
 
نامزد‌های بهترین کارگردانی:

1. بهشت شداد  (بهزاد مظاهری- علی ذکوی)
2. افسانه مار دوش (حسین مرادی زاده)

3. آقای مهربانسید علیرضا گلپایگانی- بهنام دلداده
4. عاشورائیان (ناهید صمدی امین)
5. گوهران (مجید شاکری)
 
 نامزدهای بهترین انیماتور:
1. بهشت شداد
2. افسانه مار دوش
3. آقای مهربان 4. عاشورائیان
5. گوهران
 
نامزدهای بهترین دستاورد فنی- هنری
1. افسانه مار دوش
2. بهشت شداد
   
 
کاندیدای بخش مواد تبلیغی و اطلاع رسانی دومین جشنواره بین المللی فیلم یاس
بخش عکس:

امید صالحی برای مجموعه عکس های فیلم آخرین نفر

مهسا طیب طاهر برای مجموعه عکس های فیلم گهواره

مهدی دلخواسته برای مجموعه عکس های فیلم عصر بارانی

مهدی آشنا برای مجموعه عکس های فیلم سبز به رنگ زمرد

بهنوش موسوی برای مجموعه عکس های فیلم تا نفس
 
بخش پوستر:
محسن اکلیون برای طراحی پوستر فیلم هیپنوتیزم

محسن جسور برای طراحی پوستر فیلم صدای پای باران
سپهر شکری برای طراحی پوستر فیلم آنچه گذشت

جمشید محمدی برای طراحی پوستر فیلم من او را می شناسم

محسن جسور برای طراحی پوستر فیلم اوقات مشترک آنها
 
آنونس و عنوان بندی:
خلیل محمدی برای ساخت آنونس فیلم کیمیا
یاسر طالبی برای ساخت آنونس فیلم باد و برگ

سینا گنجوی برای ساخت آنونس فیلم عصر بارانی

رامین بهادری برای ساخت  عنوان بندی فیلم لباسی برای خدمت

مهراب مشهدبان برای ساخت  عنوان بندی فیلم سه ماهی

مهراب مشهد بان برای ساخت  عنوان بندی فیلم چند روز بیشتر
 
کاندیدای بخش مسابقه طرح و ایده فیلمنامه‌های ارژینال
ردیف نام طرح نویسنده
1 زن در کمد لیلا خلیل زاده
2 پیوند مهدی بوستانی شهر بابکی
3 بانوی سمبوک مرجان اشرفی زاده- علی اصغری

4 روزهای مرد مرده مهرداد غفارزاده- اکبر روح
5 آخرین سفر زینب عربی
6 دوقلوها اصغر یوسفی نژاد

7 الو... صدا میاد؟ مرجان اشرفی زاده- علی اصغری
8 تله  میلاد باقری- گلزار رضوی
9 عطر مسیح  مهدی امینی
10 پس کی بریم خواستگاری حسین عامری
11 همسری که من می خواهم حسین عامری
12 اسکن اکبر روح - مسعود فرخنده طینت
13 فصل تغییر  هدا اربابون

14 مادر شهید  روح اله بهرام- مهسا بنی فاطمه
15 کتابی برای صفورا مریم امینی

کاندیدای بخش مسابقه طرح و ایده فیلمنامه های اقتباسی
ردیف نام طرح نویسنده
1 برهوت محمد منعم
2 آخر دنیا لیلا خلیل زاده

3 بومرنگ  نیاز اسماعیل پور- نازنین اسماعیل پور
4 یار مهربان نازنین اسماعیل پور
5 سارا و ساداکو محمد رضا پُستک
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار