امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104864
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات علمی فرهنگی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و معرفی هر چه بهتر و بیشتر کتاب‌هایی که توسط این ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات علمی فرهنگی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و معرفی هر چه بهتر و بیشتر کتاب‌هایی که توسط این نشر منتشر شده، جلسات نقد و بررسی کتاب‌ برگزار می‌کند.

قرار است این جلسات به صورت هفتگی و ثابت در روزهای سه شنبه با حضور کارشناسان، منتقدان کتاب و علاقمندان به موضوع و کتاب انتخابی برگزار شود.

اولین جلسه از این سلسله نشست‌ها سه شنبه هفته آینده در محل این انتشارات برگزار می‌شود و به کتاب «راهی به نشانه، ‌معناشناسی سیال» نوشته حمیدرضا شعیری اختصاص دارد. این کتاب که درباره شعر نیما یوشیج و با تاکید ویژه بر شعر ققنوس نوشته شده است به دنبال نماد شناسی و معنا شناسی در شعر این شاعر معاصر است تا نشان دهد کلمات در شعر او کلیشه‌ای نیستند و سیالیت معنای آنها باعث سیالیت ارزش آنها شده است.

از هفته آینده هر سه شنبه انتشارت علمی فرهنگی واقع در خیابان آفریقا، نرسیده به چهاراه جهان کودک، کوچه کمان، شماره 25 ، میزبان دوستداران کتاب در جلسات نقد کتاب خواهد بود.

انتهای پیام/وو

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها