امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10487
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۱
تعداد بازدید: 122
هوشمند سفیدی دبیر این آیین در گفت و گو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: هدف از برگزاری این آیین، ترویج فرهنگ سرآمدی در ...

هوشمند سفیدی دبیر این آیین در گفت و گو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: هدف از برگزاری این آیین، ترویج فرهنگ سرآمدی در نزد روابط عمومی هاست و آنها با اهتمام در رسیدن به سطح سرآمدی، خود را با شاخص های یک روابط عمومی متعالی تطبیق می دهند.

وی شاخص های مهم سرآمدی روابط عمومی ها را مخاطب محوری، نتیجه گرایی، ایجاد ساختار سازمانی مناسب، جذب منابع انسانی کارآمد و کیفی، توجه همه جانبه به همه گروههای مخاطب، تجهیز روابط عمومی به فناوری های نوین، فرآیند گرایی و بهبود مستمر فرآیندها، ارتقای کیفیت عملکرد روابط عمومی، توسعه منابع مادی، فیزیکی و لجستیکی روابط، برنامه محوری، خلاقیت و نوآوری و رعایت موازین اخلاق حرفه ای برشمرد.

سفیدی طرح سرآمد سازی روابط عمومی ها را شاخص تعهد به سرآمدی، خود ارزیابی، ممیزی، اصلاح مستمر عملکرد روابط عمومی و حرکت گام به گام به سمت نقطه پایابی مسیر سرآمدی دانست و از روابط عمومی ها خواست در تعهد به سرآمدی اهتمام ورزند.

دبیر آیین نامه معرفی و تقدیر از سرآمدان روابط عمومی اعلام کرد:در آیین 4 تیر ماه، روابط عمومی در سه سطح مورد تقدیر قرار می گیرند. سطح اول، اعطای گواهینامه تعهد به سرآمدی به روابط عمومی هایی که امسال تعهد به سرآمدی می دهند، سطح دوم تقدیر از روابط عمومی هایی که سال قبل تعهد به سرآمدی داده و مورد ممیزی قرار گرفته اند که بر اساس امتیازی که کسب کرده اند، می توانند به دریافت یکی از تندیس های زرین، سیمین و بلورین نائل شوند و سطح سوم روابط عمومی هایی هستند که تعهد به سرآمدی نداده اند، اما می توانند طبق شاخص های اصلی و فرعی روابط عمومی سرآمد، حداقل 400 امتیاز از 1000 امتیاز ممکن را کسب کنند، به این روابط عمومی ها، نشان تعالی روابط عمومی اعطاء خواهند. از روابط عمومی ها تا 20 خرداد ماه می توانند نسبت به ثبت نام در این برنامه و ارسال مدارک خود اقدام کنند.

وی افزود: همچنین دو کارگاه آموزشی به طور همزمان و در روز 4 تیر ماه برای توانمندسازی دست اندر کاران روابط عمومی ها در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار خواهد شد.

سفیدی در پایان، اجرای طرح سرآمدسازی روابط عمومی ها را یک نقطه عطف برای توسعه کیفی، ساختاری و عملکردی حرفه روابط عمومی در کشور ارزیابی کرد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها