امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104875
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار سینمای فارس، دفتر انجمن سینمای جوانان مشکین شهر که حدود 4 سال نیمه تعطیل و بیش از یک سال کاملا تعطیل بوده است، به همت و همراهی ...

به گزارش خبرنگار سینمای فارس، دفتر انجمن سینمای جوانان مشکین شهر که حدود 4 سال نیمه تعطیل و بیش از یک سال کاملا تعطیل بوده است، به همت و همراهی مدیران استانی به ویژه «سید ناصر اسحاقی» مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل احیا و بازگشایی شد.

در ادامه جلسات مشترکی که «میردولت موسوی» مدیر دفاتر انجمن سینمای جوانان استان اردبیل با «سید ناصر اسحاقی» مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل درباره بازگشایی دفتر انجمن سینمای جوانان مشکین شهر و آغاز فعالیت‌های هنری در این انجمن داشته است پس از تبادل نظر و استماع پیشنهادات ، تصمیماتی اتخاذ شد.

دفتر انجمن سینمای جوانان مشگین شهر به مدت 3 سال نیمه تعطیل و بیش از یک سال کاملا تعطیل بوده است.

بنابراین گزارش، تا انتخاب مسئول جدید برای انجمن شهرستان مشگین شهر «داور نجفی» به مدت دو ماه از تاریخ پانزدهم مردادماه سالجاری به عنوان مسئول هماهنگی جهت بازگشایی و فعالیت مجدد آن انتخاب شده است.

داور نجفی از سال 1367 به عنوان هنرجو وارد انجمن اردبیل شده و درسال 68 نخستین انیمیشن استان اردبیل را باعنوان «دفتر آرزوها» ساخته است. او همچنان به عنوان انیمیشن ساز در این استان فعالیت نموده و ارتباط خود را با انجمن سینمای جوانان تاکنون حفظ کرده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها