امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104876
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره ‌کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، ابوذر ابراهیمی‌ترکمان، رییس

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره ‌کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، ابوذر ابراهیمی‌ترکمان، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در هشتمین اجلاس سراسری نمایندگان و مدیران جامعةالمصطفی با اشاره به اعتماد سازمان تحت امرش به رسالت این جامعه، بر افزایش ارتباط سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با نمایندگان جامعة المصطفی در داخل و خارج از کشور تأکید کرد.

ابراهیمی‌ترکمان یکی از وظایف اصلی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی را زمینه‌سازی برای رشد فعالیت‌های جامعةالمصطفی دانست و ابراز کرد: علاقه و اشتیاق فراوانی برای همکاری و تعامل سازنده با جامعةالمصطفی در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی وجود دارد.

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، تعاملات فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با دیگر کشورهای جهان را دارای مشتراکات و افتراقاتی دانست و گفت: باید تلاش کنیم تا فعالیت‌های بین‌المللی خود را در قالب وجوه مشترک میان کشورها دنبال کنیم تا امکان تبادل دو سویه‌ کارآمد فراهم شود.

وی قرار گرفتن فعالیت‌های جامعةالمصطفی در قالب اسناد بالادستی فرهنگی را راه‌گشا دانست و خاطر نشان کرد: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با قریب به هشتاد کشور موافقت‌نامه‌ فرهنگی که از بالاترین اسناد قانونی به شمار می‌آید، امضا کرده است. در این موافقت‌نامه‌ها، بندهای آموزشی گنجانده شده که ظرفیت بسیار خوبی برای فعالیت‌های جامعةالمصطفی ایجاد می‌کند.

عضو هیأت امنای جامعةالمصطفی مبادلات فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با کشورهای مختلف را ظرفیت مناسب دیگری برای این جامعه دانست و افزود: جامعةالمصطفی دارای ثروت ارزشمندی از نظر نیروی انسانی و محتواست و تعاملات میان نمایندگی‌های جامعةالمصطفی و رایزنی‌های فرهنگی می‌تواند بسیار کارساز باشد.

ابراهیمی در پایان سخنان خود ضمن بررسی دیگر حوزه‌های ممکن برای افزایش تعامل میان جامعةالمصطفی و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، از آمادگی این سازمان برای همکاری با دانش‌آموختگان جامعةالمصطفی در کشورهای مختلف خبر داد. 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها