امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۰۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104885
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دومین همایش شعر فلسطین کربلای امروز با عنوان «عصر شعر غزه در خون» شب گذشته با حضور

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دومین همایش شعر فلسطین کربلای امروز با عنوان «عصر شعر غزه در خون» شب گذشته با حضور علیرضا قزوه مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری، حجت‌الاسلام والمسلمین امرودی معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران، پرویز شیخ‌طادی کارگردان فیلم «شکارچی شنبه»، عباس براتی‌پور، سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم، مصطفی محدثی خراسانی، علی‌محمد مؤدب و جمعی از اهالی فرهنگ و ادب در سالن همایش‌های ایوان شمس برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام امرودی معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران و سیدمحمد حسینی وزیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم از پرویز شیخ طادی یکی از کارگردانان پیشکسوت و انقلابی کشورمان به خاطر ساخت فیلم «شکارچی شنبه» تجلیل کردند.

پرویز شیخ‌طادی در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: گرچه ما همایش‌هایی را درباره غزه برپا می‌کنیم و در جمع‌مان به عزاداری می‌پردازیم اما متأسفانه منفعل عمل می‌کنیم یعنی جهان اسلام مدام نسبت به وقایع از جمله موضوع غزه منفعل عمل می‌کند و هیچ تضمینی وجود ندارد که در 70 سال آینده هم ما منفعل از نقشه‌ها و برنامه‌های جهان استکبار و غرب نباشیم.

وی اضافه کرد: نیروهای بسیج و سپاه در این حوزه منفعل نبودند و توانسته‌اند با تقویت بنیه دفاعی کشور موقعیت ما را از وضعیت انفعال در این بخش خارج کنند.

شیخ طادی ادامه داد: اگر در حوزه سیاست خارجی، فرهنگی و اقتصادی همچون حوزه‌های دفاعی با پیشگیری و دقت در هدف‌گیری پیش رفته و طبق توصیه‌های رهبری اقدام می‌کردیم اکنون تحریم‌ها و فشارها هیچ تأثیری بر وضعیت کشور نداشت و ما همچون بازوی دفاعی اکنون دارای یک بازی قوی اقتصادی، فرهنگی و سیاسی بودیم.

به گفته کارگردان فیلم سینمایی «شکارچی شنبه»، پیشگیری و پیش‌بینی‌های مدبرانه بسیج و سپاه و صنایع دفاعی باعث پوشش و تقویت بخشی از ضعف‌ها و کم کاری‌های حوزه‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی می‌شود و وضعیت ما را در پای میزهای مذاکره آبرومند می‌کند و از تهاجمات و بلاهایی که جهان غرب و استکبار بر سر سایر کشورهای اسلامی آورده‌‌اند، نجات می‌دهد.

شیخ‌طادی با اشاره به بیان ظهور آقا امام زمان توسط برخی از افراد، گفت: اگر امام زمان (عج) ظهور کنند مشکل آدم‌های تنبل حل نخواهد شد بلکه باید ما از انفعال درآمده و به تولید کارهای خوب و پویا بپردازیم به گونه‌ای که اکنون جای خالی تئاترهای بزرگ درباره غزه به وفور مشاهده می‌شود.

این کارگردان درباره مذاکرات اخیر هسته‌ای،‌بیان کرد: اگر ما اکنون بسیار آبرومندانه و با جدیت بر سر میز مذاکره حضور می‌یابیم به خاطر عملکرد خوب بسیج و سپاه است.

مشروح این خبر متعاقباً‌ ارسال می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها