امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104889
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان، علی‎اکبر جاویدان شامگاه سه‎شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اجرای طرح عملیاتی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان، علی‎اکبر جاویدان شامگاه سه‎شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اجرای طرح عملیاتی جمع‎آوری معتادان ولگرد طی دو روز گذشته در گرگان، 31 معتاد ولگرد و خیابانی جمع‎آوری و به مراکز ترک اعتیاد معرفی شدند.

وی ادامه داد: این طرح با شناسایی نقاط آلوده و معتادان پرخطر در منطقه با بکارگیری تمام نیروها و امکانات به اجرا درآمد.

این مقام انتظامی استان خاطرنشان کرد: در تحقیقات به عمل آمده از این معتادان، تعداد 7 نفر از آنها به عنوان مظنون به سرقت به مراجع قضایی معرفی شدند.

جاویدان با اشاره به تبعات فرهنگی و اجتماعی سرقت در جامعه و تاثیر آن بر کاهش احساس امنیت افزود: متاسفانه بررسی آمارها و توجه به علل وقوع سرقت‎های گوناگون در جامعه نشان می‎دهد که درصد بالایی از وقوع سرقت‎ها توسط معتادان در جامعه به وقوع می‎پیوندد.

وی تاکید کرد: بر همین اساس اهمیت جمع‌آوری معتادان و بهبود و بازگشت آنها به جامعه با سلامت کامل و تلاش دستگاه‎های گوناگون برای پیشگیری از گرفتار شدن جوانان در دام این بلای خانمان‎سوز دو چندان می‎شود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان در پایان تصریح کرد: همچنین بر اساس ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر، معتادان به مواد مخدر و ران‎گردان و متجاهر به اعتیاد، با دستور مقام قضایی برای مدت یک تا چهار ماه در مراکز دولتی و مجاز درمان و کاهش آسیب نگهداری می‎شوند.

انتهای پیام/83004/ذ20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها