امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104890
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۲
تعداد بازدید: 41
یعقوب‌علی عبادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان با مشکل کمبود فضای آموزشی مواجه است. وی با ...

یعقوب‌علی عبادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان با مشکل کمبود فضای آموزشی مواجه است.

وی با بیان اینکه بسیاری از شهرک‌های تازه ساخت این ناحیه آموزشی فاقد مدرسه است، تصریح کرد: شهرک مسکونی ثمین فاقد حتی یک متر فضای آموزشی است.

این مسئول با اشاره به اینکه بیش از 500 دانش‌آموز از شهرک‌های اقماری در مدارس شهرک کوی فرهنگ ثبت‌نام شده‌اند، اظهار کرد: جا‌به‌جایی دانش‌آموزان مشکلات فراوانی برای آموزش و پرورش و اولیا به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه چندین پروژه آموزشی در شهرک‌های ناحیه یک نیمه کاره به حال خود رها شده است، خاطر نشان کرد: برای هر یک از پروژه‌های مذکور مبالغی بالغ بر 800 میلیون ریال هزینه صرف شده است.

عبادی با بیان اینکه تعداد مدارس فرسوده این ناحیه بسیار زیاد است، اضافه کرد: از 210 فضای آموزشی ناحیه یک زنجان 20 فضا تخریبی است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان با اشاره به اینکه این مقدار فضا شامل 4 هزار و 355 کلاس درس می‌شود، عنوان کرد: 70 مدرسه ناحیه یک نیز نیازمند انجام مطالعات مقاوم‌سازی است.

این مسئول با بیان اینکه اعتبارات و تعمیرات در بخش فضاهای آموزشی بسیار ناچیز است، تاکید کرد: حضور دانش‌آموزان در فضاهای آموزشی تخریبی برای این افراد خطرناک است.

انتهای پیام/73009/ی20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها