امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104892
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۷
تعداد بازدید: 72
ابوالفضل یعقوبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان گفت: ثبت‌نام دوازدهمین دوره آزمون سراسری حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم از 15 مرداد ماه سال ...

ابوالفضل یعقوبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان گفت: ثبت‌نام دوازدهمین دوره آزمون سراسری حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم از 15 مرداد ماه سال جاری از طریق در گاه آموزش قرآن کریم به آدرس اینترنتی www.qia. ir آغاز شده و تاکنون بیش از 3 هزار قرآن‌آموز از استان اصفهان در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: با توجه به فرصت باقی‌مانده ثبت‌نام که تا 31 مرداد ماه جاری تمدید شده، ضروری است موسسات قرآنی نسبت به ثبت‌نام قرآن‌آموزان خود و همچنین داوطلبان آزاد نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: تمامی ثبت‌نام شدگان در داوزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم جهت ممهور کردن کارت ورود به جلسه باید از تاریخ پنجم شهریور ماه تا دوازدهم شهریور ماه سال جاری به موسسات مجری برگزاری این آزمون در سراسر استان مراجعه کنند.

یعقوبی یادآور شد: داوطلبان شرکت‌کننده‌ حوزه شهرستان اصفهان در دوازدهمین آزمون سراسری حفظ، ترجمه و مفاهیم، جهت ممهور کردن کارت ورود به جلسه‌ خود در تاریخ ذکر شده به موسسه جامعة‌القرآن اصفهان مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: به نفرات برگزیده در این آزمون جوایز ارزنده‌ای از قبیل کمک هزینه سفر عمره مفرده، عتبات عالیات، مشهد مقدس و جوایز نفیس دیگری اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/63006/غ20/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها