امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104900
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 48
سرهنگ محمد حسین حمیدی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس در مورد آخرین وضعیت جاده‌های کشور، اظهار داشت: به جز ...

سرهنگ محمد حسین حمیدی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس در مورد آخرین وضعیت جاده‌های کشور، اظهار داشت: به جز انسداد در محور قم به گرمسار محدودیت و انسداد ترافیکی در سایر جاده‌های کشور نداریم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور، گفت: در استان ایلام شهر مورموری رانش زمین و ریزش کوه داشته‌ایم که از این جهت به هموطنان توصیه می‌کنیم از انجام سفرهای غیر ضرور در این منطقه بپرهیزند و برای تردد، احتیاط لازم را داشته باشند چرا که پس لرزه در این منطقه وجود دارد و ممکن است ریزش کوه را در سطح راه دوباره شاهد باشیم.

سرهنگ حمیدی با بیان اینکه در استان خوزستان محور ایذه- باغ ملک بارندگی گزارش شده است، افزود: شرایط جوی کشور ناپایدار است و سازمان هواشناسی در بعضی مقاطع بارندگی را پیشَ‌بینی کرده است؛ بنابر این از رانندگان درخواست می‌شود قبل از تردد در جاده‌ها شرایط جوی و ترافیکی را جویا شوند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور خاطر نشان کرد: شماره تلفن 88255555 با 10 خط و سایت راهور 120 آماده ارائه آخرین اخبار ترافیکی جاده‌هاست.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها