امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10491
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۱
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس، سیروس سجادیان اظهار داشت: در پی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس، سیروس سجادیان اظهار داشت: در پی مطالبات مردمی موضوع پاکسازی منطقه آلوده شیراز به صورت ویژه در دستور کار انتظامی شیراز قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی لازم طرح پاکسازی این منطقه آغاز و ابتدا 11 منزل مسکونی که به محل خرید و فروش مواد مخدر تبدیل شده بود شناسایی و ماموران انتظامی شیراز از این مکان‌ها بازرسی کردند.

فرمانده انتظامی فارس بیان کرد: در پی اقدامات انجام شده یک سلاح شکاری فاقد مجوز، دو سلاح سرد، مقادیری مشروب الکلی، یک ترازوی توزین مواد مخدر، یک گرم شیره تریاک، 149 کپسول هرویین، 10 سانت شیشه، یک باطری مسروقه، 10 پایپ استعمال مواد مخدر، چهار دوربین مداربسته و 200 دستگاه تجهیزات گیرنده از ماهواره کشف شد.

سجادیان اظهار کرد: در این زمینه 21 نفر دستگیر و یک خودرو پراید نیز توقیف شد.

وی بیان کرد: در راستای مطالبات مردم، طرح پاکسازی مناطق آلوده شهر مقدس شیراز، در دستور کار انتظامی فرمانده انتظامی شیراز قرار دارد و خادمان مردم در انتظامی فارس با کسانی که درصدد سلب امنیت، آسایش و آرامش شهروندان هستند، با جدیت برخورد می‌کنند.
انتهای پیام/2448/ق/گ1003
برچسب ها:
آخرین اخبار