امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104922
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۸
تعداد بازدید: 34
مسعود سیف در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سؤال که اخیراً قیمت برخی محصولات لبنی به ویژه محصولات ...

مسعود سیف در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سؤال که اخیراً قیمت برخی محصولات لبنی به ویژه محصولات لبنی پرچرب افزایش یافته است، آیا مصوبه‌ای در این مورد صادر شده یا خیر، اظهار داشت: هنوز مصوبه‌ای برای افزایش قیمت محصولات لبنی صادر نشده و قرار است در جلسه عصر امروز کانون صنایع غذایی در این مورد تصمیم‌گیری شود.

وی ادامه داد: برخی با سوء‌استفاده از برگزاری جلسه امروز و با این فرض که قیمت محصولات لبنی افزایش خواهد یافت، نسبت به افزایش قیمت تولیداتشان اقدام کرده‌اند.

به گفته سیف، قرار است در جلسه امروز در مورد افزایش قیمت محصولات لبنی پرچرب تصمیم‌گیری شود و در صورتی که این تصمیم‌ گرفته نشود، کارخانه‌هایی که نسبت به افزایش قیمت محصولاتشان اقدام کرده‌اند باید قیمت آن را به حالت قبل برگردانند.

وی با بیان اینکه تغییری در قیمت محصولات لبنی کم چرب اتفاق نخواهد افتاد، گفت: در مورد افزایش قیمت محصولات لبنی پرچرب، در جلسه امروز تصمیم‌گیری و نتیجه آن برای تأیید نهایی به سازمان حمایت ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها