امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104940
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۶
تعداد بازدید: 1003
دومین نمایشگاه رسانه دیجیتال انقلاب اسلامی با حضور بیش از 300 موسسه و مجموعه مردم‌ نهاد فعال در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی ( که از بین 470 ...

دومین نمایشگاه رسانه دیجیتال انقلاب اسلامی با حضور بیش از 300 موسسه و مجموعه مردم‌ نهاد فعال در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی ( که از بین 470 مجموعه متقاضی ، انتخاب شده اند ) در محل سالن‌ های نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌ گردد.

این نمایشگاه در دو بخش اصلی و جانبی به همت سازمان فضای مجازی «سراج» برگزار خواهد شد.

 

بخشهای «اصلی» نمایشگاه شامل موضوعات زیر می باشد: 

۱ . بین الملل

۲. رسانه های برخط

۳. نشر دیجیتال

۴. بازی و انیمیشن

۵. فن آوری و اطلاعات 

 

همچنین بخش های «جانبی» نیز به شرح ذیل می باشد:

۱. دیجیتال در آینه هنر

۲. کارگاه ها و نشست ها

۳. فرصت های و تهدید ها 

۴. واقعیت افزوده 

۵. کودک و نوجوان

 

در همین راستا «صاحب نت» نیز بعنوان یکی از معدودترین پایگاه های اطلاع رسانی هیئات دانش آموزی ، و با توجه به ماهیت و ساختار عملکردی خود در زمینه ی انتشار و بازنشر مطالب و محتوای تولید شده  فعالان  فضای مجازی  و عرصه جنگ نرم و زمینه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و چندرسانه ای ؛ همچون همسنگران ارزشمند خود و تشكل‌ های مردمی تخصصی عرصه رسانه‌ های ديجيتال، در دومین نمایشگاه رسانه دیجیتال انقلاب اسلامی حضور خواهد داشت.

درست است که از افتتاح رسمی پایگاه اطلاع رسانی هیئت دانش آموزی حضرت صاحب الامر(عج) (صاحب نت) بیش از یک سال و نیم می گذرد ، ولی " مشکلات فنی سایت " و " تغییر های طراحی و محتوایی " عاملی بود تا "صاحب نت" از ولادت حضرت فاطمه ی زهرا (سلام الله علیها) در اردیبهشت 1392 تا شب های قدر 1393 ، فعالیتی نداشته باشد و در پی رفع مشکلات باشد . 

اما این " حضور چهل روزه " صاحب نت پس از دور جدید تغییرات و برطرف شدن مشکلات فنی و محتوایی ، که با همت و پیگیری و انجام هزینه های زیاد خادمان هیئت به ثمر نشسته است ، نوید بخش آینده ای روشن برای مجموعه هیئت دانش آموزی حضرت صاحب الامر(عج) است ...

 

لذا از تمام مخاطبان و فعالان عرصه فضای مجازی  دعوت می کنیم تا ضمن بازدید از دومین نمایشگاه رسانه دیجیتال انقلاب اسلامی ، با حضور در بخش " رسانه های بر خط " از نحوه فعالیت و دیدگاه های تشکیلاتی «صاحب نت»  آشنا شده و  «شرایط و امکانات ویژه» مجموعه  را بینا باشند .

بدیهی است ما همواره به راهنمایی های همسنگران و مخاطبان خود نیازمند بوده و این نمایشگاه بهترین فرصتی است تا ضمن دیدار چهره به چهره، از تجربیات و نظرات ارزشمند شما در مسیر هرچه بهتر شدن خدمت رسانی خود استفاده نماییم.

منتظر شما هستیم ...

مکان : سالن نمایشگاهی بوستان گفتگو - تهران

زمان : یکم  تا هفتم شهریور ماه ۱۳۹۳ از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۱ 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به نمایشگاه اینجا کلیک نمایید.

برچسب ها:
آخرین اخبار