امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104950
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۲۹
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار فارس از اردبیل، دقایقی پیش سخنرانی رئیس جمهور در جمع علما، فضلا و روحانیون اردبیل آغاز شد. رئیس جمهور در این نشست با بیان اینکه ...

به گزارش خبرنگار فارس از اردبیل، دقایقی پیش سخنرانی رئیس جمهور در جمع علما، فضلا و روحانیون اردبیل آغاز شد.

رئیس جمهور در این نشست با بیان اینکه حفظ آرامش در سطح دانشگاه‌های کشور برای ما مهم است، افزود: بنده به دکتر نجفی سرپرست وزارت علوم تاکید کردم که مسیر حفظ آرامش و تاکید بر مسایل فرهنگی اخلاقی در دانشگاه‌ها باید ادامه داده شود.

رئیس شورای عالی امنیت ملی با تاکید بر اینکه از همه اساتید دانشگاه‌ها، دانشجویان و فرهیختگان انتظار می‌رود در این فضا با آرامش و اخلاق‌مداری حرکت کنند، گفت: اصل استیضاح یک وزیر، حق قانونی مجلس است و نظر نمایندگان برای ما محترم محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تعامل دولت و مجلس و این دو با دستگاه قضا و این سه با احترام با مقام معظم رهبری و این چهار با مردم بسیار مهم و اساسی است افزود: نباید این‌گونه القاء شود که در سایه استیضاح بین قوا فاصله افتاده است.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه اهداف بسیار مهمی در پیش رو داریم و نباید دشمن را در این شرایط حساس منطقه‌ تحریک کنیم، افزود: به هیچ وجه اینگونه مسایل بین ارکان نظام فاصله نمی‌اندازد.

رئیس دولت یازدهم فرجی‌دانا را فردی اندیشمند و صاحب نظر معرفی کرد و افزود: در‌ آستانه بازگشایی دانشگاه‌ها ما به یک آرامش واقعی در سطح مراکز علمی نیاز داریم.

ادامه دارد...

انتهای پیام/ج

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار