امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104962
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۵
تعداد بازدید: 99
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از رادیو «صدای الاقصی»، ابو عببده، سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام در واکنش به اخبار منتشر شده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از رادیو «صدای الاقصی»، ابو عببده، سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام در واکنش به اخبار منتشر شده درباره ترور محمد ضیف، فرمانده کل قسام اعلام کرد که به ضیف هیچ آسیبی وارد نشده است.

وی همچنین به طرح مصر درباره آتش بس اشاره کرد و گفت: این طرح مرده متولد شد و از هیات فلسطینی خواستار ترک فوری قاهره شدیم.

سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام در ادامه افزود: شرکت های هواپیمایی جهان باید پروازهای خود برای فرودگاه بن گورین را از ساعت شش صبح فردا لغو کنند.

وی همچنین به طرح مصر درباره آتش بس اشاره کرد و گفت: این طرح مرده متولد شد و از هیات فلسطینی خواستار ترک فوری قاهره شدیم.

وی در ادامه افزود: شرکت های هواپیمایی جهان باید پروازهای خود برای فرودگاه بن گورین را از ساعت شش صبح فردا لغو کنند.

ابوعبیده سخنگوی گردان های عزالدین قسام در غزه افزود: دستاورد دشمن صهیونیست طی این چهل و پنج روز فقط کشتن کودکان و زنان فلسطینی در غزه بوده است.

دشمن صهیونیست از هدف قرار دادن ابوخالد، محمد الضیف، فرمانده این گردان ناتوان بوده است.

وی افزود: محمد الضیف فرمانده کل گردانی خواهد بود که مسجد الاقصی را آزاد خواهد کرد و اشغالگران را از آنجا بیرون خواهد راند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار