امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104985
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
علی پهلوان دبیرکل اتحادیه جامعه اسلام دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن تقدیر از فعالیت نمایندگان

علی پهلوان دبیرکل اتحادیه جامعه اسلام دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن تقدیر از فعالیت نمایندگان مجلس که برای استیضاح وزیرعلوم تلاش کردند، گفت: عملکرد وزیر علوم در این مدت کاملا مشخص بود. دانشجویان به شدت به این عملکرد انتقاد داشتند و از نمایندگان مجلس که بار دیگر رسالت انقلابی خود را نشان دادند تشکر می‌کنیم.

وی ادامه داد: نمایندگان در روزی سرنوشت‌ساز به داد جامعه دانشگاهی رسیدند تا دانشگاه بار دیگر به یک جبهه برای فتنه‌گران و اغتشاش گران تبدیل نشود.

پهلوان افزود: احقاق حق قانونی مردم و عمل به قانون خواسته جامعه دانشگاهی بود که نمایندگان به آن عمل کردند و این مسئله جای قدردانی دارد.

وی گفت: عملکرد امروز نمایندگان مجلس قطعا در آینده به نفع جامعه دانشگاهی خواهد بود و این عملکرد در تاریخ باقی می‌ماند.

پهلوان اضافه کرد: دانشگاه فضایی است که باید علاوه بر حرکت علمی فضا برای تربیت نیروهای کارآمد این نظام نیز فراهم باشد اما حضور فتنه گران و عملکرد وزیر علوم در این حوزه، دیدها را نسبت به دانشگاه بدبین می‌کند و از مجلس قدردانی می‌کنیم که جلوی این مسئله را گرفت.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: نمایندگان مجلس امروز یک خاطره تاریخی رقم زدند و این به یاد مردم خواهد ماند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها