امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104994
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
حسین مظفر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و معاون نظارت خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ درباره

حسین مظفر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و معاون نظارت خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ درباره ارزیابی خود از جلسه استیضاح وزیر علوم گفت: به هر حال مجلس پیرامون این موضوع تصمیم‌گیری کرد.

وی اضافه کرد: در واقع موافقان و مخالفان صحبت کرده و در نهایت مجلس شورای اسلامی (درباره استیضاح) نظر داد.

معاون نظارت مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سؤال که برخی نمایندگان معتقد بودند لابی‌هایی برای جلوگیری از استیضاح وزیر علوم در حال انجام است، شما این لابی‌ها را چگونه ارزیابی می‌کنید، اظهار داشت: به هر حال لابی در همه مسائل اثر دارد، هم در موافقان، هم در مخالفان.

مظفر در پاسخ به این سؤال که با توجه به لابی‌های انجام شده به چه دلیل وکلای ملت به استیضاح رأی منفی دادند، تصریح کرد: به هر حال مجلس (از اظهارات وزیر علوم) قانع نشد. 

معاون نظارت مجلس شورای اسلامی در توصیه‌هایی به دولت پیرامون آموزش عالی هم تصریح کرد: آموزش عالی موضوع حساسی است، زیرا به نیروی انسانی و تربیت نفس مرتبط است، باید مدیران به حساسیت‌ها هم در گزینش نیروی انسانی و هم در عملکردها به حساسیت‌ها توجه کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها