امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۹:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104996
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
محمدمهدی رمضان‌زاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به تلاش ...

محمدمهدی رمضان‌زاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به تلاش مجلس برای استیضاح وزیر علوم گفت: امروز نمایندگان مجلس با عدم رای اعتماد به وزیر علوم نشان دادند همواره در گرفتن حق ملت و دانشجویان جدی هستند.

وی با بیان اینکه مجلس امروز تسلیم فشار سیاسی نشد، افزود: امیدواریم با حرکت انقلابی مجلس دانشگاه به ریل اصلی خودش بازگردد، و ما به خاطر این حرکت از مجلس شورای اسلامی تقدیر می‌کنیم، ما دانشجویان همواره دغدغه‌هایمان را در رابطه با مسائل علمی و مشکلات دانشگاه‌ها مطرح کردیم.

رمضان‌زاده افزود: یکی از این دغدغه‌ها تبدیل شدن دانشگاه‌ها به جولانگاه احزاب سیاسی بود ولی متاسفانه می‌دیدیم که در دانشگاه‌ها تصمیمات حزبی و سیاسی حاکم است و این باعث می‌شد در فضای سیاست‌زده دانشگاه‌ها رشد علمی که سال‌ها شاهد آن بودیم رو به کندی می‌رود.

این فعال دانشجویی با اشاره به حضور افراد زاویه‌دار در دانشگاه‌ها و همچنین مشکلات دیگری که در آموزش عالی وجود داشت، گفت: امیدواریم از به بعد نمایندگان اجازه ندهند تا فرصت برای حضور این افراد مهیا شود و دیگر شاهد این اتفاقات در حوزه علمی کشور نباشیم
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها