امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105004
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اصفهان گفت: استیضاح وزیر علوم نشان دهنده این بود که فراکسیون‌های ...

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اصفهان گفت: استیضاح وزیر علوم نشان دهنده این بود که فراکسیون‌های مجلس در دفاع از اصول انقلاب با هیچ فرد یا افرادی شوخی ندارد و بر مواضع اصولی خود پافشاری می کند.

وی با بیان این که در استیضاح وزیر علوم گفته شده بود استیضاح کنندگان تنها به جبهه پایداری تعلق دارند اظهار کرد: این موضوع صحت نداشت و یک تهمت بزرگ بود، چرا که استیضاح‌کنندگان از همه تفکرات و فراکسیون‌ها بودند ولی سعی می‌شد این اقدام مجلس را تنها به یک طیف خاص ربط دهند.

وی ادامه داد: نمایندگان به هیچ عنوان دنبال منافع شخصی خود نیستند، بلکه در مواردی که عنوان می‌کنند بیشتر به دنبال رفع دغدغه‌های مردم و موکلانشان هستند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی همچنین با تاکید بر این که قرار است مسئولان نظام در دانشگاه‌های زیر نظر وزارت علوم تربیت شوند، گفت: از رئیس جمهور محترم درخواست می‌کنیم در معرفی سرپرست جدید وزارت علوم پارامتر های انقلابی و پایبند به اصول بودن را مد نظر قرار دهد تا با همدلی و همراهی بین دولت و مجلس این اتحاد و انسجام باقی بماند.

انتهای پیام/63031/ج40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار