امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105013
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خانه ملت، رضا رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خانه ملت، رضا رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ظهر امروز با بشار عبدالرحمن حسین دبیرکل اتحادیه پست جهانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

رحمانی در ابتدای این دیدار با اشاره به پیشینه طولانی پست در ایران گفت: ایران به‌عنوان اولین کشوری که در دوران باستان با تاسیس چاپارخانه در شکل‌گیری پست در جهان نقش داشت، امروز هم سهم ویژه‌ای در توسعه و تقویت خدمات‌رسانی به مردم در این حوزه را برعهده دارد.

وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی با حمایت‌های همه‌جانبه خود از شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و اختصاص بودجه مناسب برای تحقق اهداف آن نقش مهمی در توسعه و پیشرفت پست در ایران داشته است.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان این دیدار خواستار مشورت و تبادل‌نظر بیشتر مسئولان پست جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه پست جهانی گردید.

بشار عبدالرحمن حسین دبیرکل اتحادیه پست جهانی نیز در ادامه این دیدار با ابراز خرسندی از سفر به ایران گفت: پیشرفت‌های ایران در بخش پستی در سطح مطلوبی قرار دارد و از نظر فنی و اهداف راهبردی در مسیر درستی حرکت می‌کند.

وی با اشاره به عملکرد مثبت پست در سراسر ایران افزود: نقش مجلس شورای اسلامی به‌عنوان حامی پست در ایران یکی از عوامل رشد و گسترش آن بوده است که اکنون با اجرای طرح اصلاح ساختار پست بیش از پیش تقویت خواهد شد.

وی در پایان این دیدار بر لزوم افزایش همکاری و تعامل میان این اتحادیه با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.
پایان پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها