امروز : یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 26
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10502
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۲
تعداد بازدید: 121
به گزارش فارس به نقل از بلومبرگ، با توجه به جایگاه برتر گوگل در زمینه ارائه خدمات تبلیغاتی و نمایش آگهی های آنلاین برخی رقبای این شرکت می گویند گوگل ...

به گزارش فارس به نقل از بلومبرگ، با توجه به جایگاه برتر گوگل در زمینه ارائه خدمات تبلیغاتی و نمایش آگهی های آنلاین برخی رقبای این شرکت می گویند گوگل از جایگاه برتر خود در دنیای تبلیغات سوءاستفاده کرده و با انحصارطلبی رقبا را از میدان به در می کند.

پیش از این کمیسیون یاد شده در مورد عملکرد انحصارطلبانه موتور جستجوی گوگل نیز تحقیقاتی به عمل آورده بود. گوگل متهم است از طریق موتور جستجویش برای خدمات خود به شدت بازاریابی کرده و خدمات مشابه شرکت های رقیب را به حاشیه می راند.

تبلیغات آنلاین یک صنعت 17.7 میلیارد دلاری است و کسب برتری در زمینه ارائه این خدمات مزایای فراوانی برای شرکت های تجاری به همراه می آورد. کانادا هم اعلام کرده در مورد انحصارطلبی تبلیغاتی گوگل تحقیق می کند و ممکن است در نهایت این شرکت را جریمه کند.

گوگل از هرگونه اظهار نظر در این زمینه خودداری کرده است. به دنبال اعلام خبر تحقیقات تازه از گوگل ارزش سهام آن با 1.1 درصد سقوط به 973.32 دلار به ازای هر سهم رسید.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها