امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105022
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جیرفت، بار دیگر پدر و مادری دلشکسته و غمگین پای چوبه دار قاتل پسر خود را بخشیدند تا مادری دیگر در غم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جیرفت، بار دیگر پدر و مادری دلشکسته و غمگین پای چوبه دار قاتل پسر خود را بخشیدند تا مادری دیگر در غم فرزندش زانوی غم بغل نگیرد و نشان دهند، انسان‎های بزرگ می‎توانند، کارهای بزرگ انجام دهند.

مددجو «ح - ج» که حدود 9 سال پیش در یک درگیری فردی به نام «س» را با ضربه‎های چاقو به قتل رسانده بود در پای چوبه دار در حالی که پدر و مادر مقتول اشک می‎ریختند، مرهون رحمت و رأفت اسلامی قرار گرفت و به زندگی دوباره بازگشت.

مادر مقتول در این زمینه در گفت‎وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: من با قتل فرزندم دچار ناراحتی و گرفتاری‎های زیادی شدم و فکر می‎کردم با اجرای قصاص غصه‎هایم تمام شود، اما در پای چوبه دار خدا را مد نظر قرار دادم و از خدا خواستم مرا یاری کند تا بتوانم راهی را برگزینم که رضای حق در آن باشد و در آخرین لحظه‎ها تصمیم به عفو گرفتم تا مادری دیگر مانند من برای فرزندش اشک ماتم نریزد.

رییس اداره زندان شهرستان جیرفت نیز اظهار داشت: اجرای قصاص و عفو حق مسلم اولیا دم است، اما در زمینه توسعه و فرهنگ‎سازی عفو در جامعه تلاش‎های زیادی صورت می‎گیرد.

حسین برشان تصریح کرد: برای جلب رضایت خانواده مقتول از بزرگان طایفه و مسئولان شهرستان نیز کمک زیادی گرفته شد.

وی افزود: همچنین جلسه‎ای با حضور خانواده مقتول در دفتر امام جمعه برگزار شد که حجت‎الاسلام عسکری روایت‎ها و احادیثی در زمینه گذشت و عفو بیان فرمودند که تأثیر زیادی در این گذشت داشت.

انتهای پیام/2655/ل20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها