امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105027
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
اکبر کروندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اندیمشک اظهار کرد: قاچاقچیان این 32 کیلوگرم مواد را به طرز بسیار ماهرانه‌ای در باک بنزین خودرو ماشین ...

اکبر کروندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اندیمشک اظهار کرد: قاچاقچیان این 32 کیلوگرم مواد را به طرز بسیار ماهرانه‌ای در باک بنزین خودرو ماشین سواری جاسازی کرده بودند که با هوشیاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی و همکاری اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) کشف شد.

وی افزود: قاچاقچیان قصد داشتند این مواد را از شیراز و راه‌های این شهرستان به سمت استان تهران ترانزیت کنند که با کارهای اطلاعاتی و پیچیده پلیسی در ورودی این شهرستان در دام پلیس گرفتار شدند.

فرمانده انتظامی اندیمشک اضافه کرد: در این خصوص سه نفر متهم دستگیر شده که پس از تشکیل پرونده برای گذراندن مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و ضمن اینکه یک دستگاه خودرو سواری نیز از متهمان توقیف شد.

کروندی خاطر نشان کرد: در مجموع دو روز گذشته 80 کیلوگرم ماده مخدر تریاک از قاچاقچیانی که قصد ترانزیت این مواد را از مسیر این شهرستان به سایر نقاط کشور داشتند کشف شده است.

 به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از ابتدای سال‌جاری تاکنون 164 کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان و همکاری اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) کشف شده است.
انتهای پیام/72020/الف20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها