امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105029
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
  احمد حکیمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با تأکید بر اینکه در سال‌های گذشته نیز موضوع انتقال فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام مطرح شده ...

  احمد حکیمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با تأکید بر اینکه در سال‌های گذشته نیز موضوع انتقال فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام مطرح شده بود، اظهارداشت: متأسفانه هیچگاه عزم جدی برای عملیاتی شدن این طرح صورت نگرفته است.

وی تصریح کرد: زمانی که فرودگاه مهرآباد را ساختند، این فرودگاه در خارج از شهر قرار داشت اما با توسعه جمعیت و همچنین ساخت و ساز، در نهایت فرودگاه اشاره شده در شهر قرار گرفت و در ادامه مشکلاتی را برای شهروندان و ساکنان منطقه ایجاد کرد.

حکیمی‌پور خاطرنشان کرد: زمان آن رسیده است که به طور جدی در خصوص انتقال فرودگاه مهرآباد تصمیم‌گیری شود و مشکلات ساکنان منطقه برطرف شود.

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه انتقال فرودگاه مهرآباد تنها از عهده شهرداری و شورا بر نخواهد آمد، گفت: در این زمینه باید سایر دستگاه‌ها از جمله وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی همکاری داشته باشند.

وی از آمادگی شهرداری تهران و شورای شهر برای انتقال از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام خمینی (ره) خبرداد و گفت: این موضوع در حال حاضر در دستور کار شورا قرار گرفته است و امیدواریم در صورت فراهم شدن شرایط هرچه زودتر فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام منتقل شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار