امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105030
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
 همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه هم اکنون حدود 500 نفر از قهرمانان معلول در بازی‌های مختلف ...

 همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه هم اکنون حدود 500 نفر از قهرمانان معلول در بازی‌های مختلف جهانی و آسیایی از حمایت‌های سازمان بهزیستی برخوردار هستند، اظهار داشت: این سازمان در طول سال و در زمان‌های مختلف حمایت‌هایی را از جامعه ورزشی معلولان انجام می‌دهد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر معلولان قهرمان در بخش‌های مختلف با فدراسیون‌های مرتبط همکاری نزدیک و مطلوبی را دارند به طوری که از حقوق و مزایایی نیز برخوردار هستند.

هاشمی خاطر نشان کرد: یکی از برنامه‌های سازمان بهزیستی در سال‌های گذشته و سال جاری حمایت از جامعه ورزشی تحت پوشش است که در این زمینه برنامه‌های خوبی تدوین شده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در همین راستا جوایزی برای مسابقات بازی‌های پاراآسیایی 2014 کره جنوبی پیش‌بینی شده است به طوری که به قهرمانان در این زمینه جوایزی اهدا خواهد شد.

وی افزود: طبق برنامه انجام شده به مدال‌آوران طلا در این مسابقات 6 میلیون، نقره 4 میلیون و در نهایت به مدال‌آوران برنز مبلغ 3 میلیون تومان پرداخت خواهد شد.

هاشمی گفت: این جوایز پس از مسابقات و به محض ورود قهرمانان و طی مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام می‌گیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها