امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105031
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، رحمت‌الله حافظی در مراسم بازدید رئیس شورای شهر تهران از سازمان انتقال خون تهران گفت: سازمان انتقال خون در وزارت ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، رحمت‌الله حافظی در مراسم بازدید رئیس شورای شهر تهران از سازمان انتقال خون تهران گفت: سازمان انتقال خون در وزارت بهداشت به رسمیت شناخته نمی‌شود چون ساختار وزارت بهداشت تعریف شده است و سازمان انتقال خون ردیف بودجه مستقل دارد به همین دلیل زیر چتر حمایتی وزارتخانه نمی‌رود و آسیب‌پذیری آن بسیار بالاست.

وی افزود: از طرفی فعالیت انساندوستانه در سازمان انتقال خون وجود دارد که یک نگرش اجتماعی و تعهد در جامعه ایجاد می‌کند به طوری که 50 درصد اهداکنندگان خون که اهدا کننده مستمر هستند رفتارهای مدیریت شده خواهند داشت و ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی را رعایت می‌کنند و این در جامعه اثرگذار است.

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت: در کمیسیون سلامت شورای شهر به صورت یک طرح یک فوریتی مشکل کمبود فضای سازمان انتقال خون را مطرح می‌کنیم تا در دستور کار صحن شورا قرار گیرد.

حافظی افزود: در این طرح یک فوریتی، 5 محله را در نظر می‌گیریم و از فضاهای موجود شهرداری استفاده خواهیم کرد تا به جای کانکس و فضاهای محدود انتقال خون تهران، شهرداری را ملزم کنیم تا در همان محلات ساختمان‌هایی را برای انتقال خون در نظر گرفته و نیروهای انتقال خون در آن مستقر شوند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها