امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۱۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105033
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حسین اشتری در همایش سراسری ارتقای فرهنگ خدمت‌رسانی در سایه امنیت پایدار اظهار ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حسین اشتری در همایش سراسری ارتقای فرهنگ خدمت‌رسانی در سایه امنیت پایدار اظهار داشت: بالاترین هدف پلیس ارتقای فعالیت و خدمت‌رسانی است.

وی تصریح کرد: 3 ضلع تامین امنیت در فرودگاه، پلیس، فرودگاه و سپاه هستند که باید با هم هماهنگ باشند اگر نگاهی به کشورهای پیرامون داشته باشیم متوجه می‌شویم که آنها ناامن هستند و ایران در شاخص‌های اجتماعی و امنیتی در وضعیت مناسبی قرار دارد.

وی گفت: دشمنان ما همواره در اتاق‌های خودشان برنامه برای ناامنی کشور ما طراحی می‌کنند اما نتوانسته‌اند کاری را انجام دهند و این در حالی است که فرودگاه‌ها و مرزهای هوایی به عنوان یک محل مناسب به عنوان توجه بوده است.

اشتری تصریح کرد: امنیت پرواز بسیار مهم است و از وقتی سپاه آن را به عهده گرفته با اشراف اطلاعاتی وضعیت مطلوب شده است.

اشتری در مورد ممنوع‌الخروج بودن گفت: قوه قضائیه ممنوع‌الخروج بودن را به ناجا اعلام می‌کند، مورد داشته‌ایم که افراد در لحظه آخر متوجه ممنوع‌الخروج بودن خود شده‌اند باید اطلاع‌رسانی شود تا افراد قبل از آمدن به فرودگاه متوجه این امر شوند.

وی ادامه داد: هر ممنوع‌الخروجی دلیل نمی‌شود که طرف جنایتکار یا خلافکار باشد؛ ممکن است بدهکار مالی باشد و خیلی از ممنوع‌الخروج‌ها آدم‌های باشخصیتی هستند و باید سازوکاری اندیشیده شود تا اطلاع‌رسانی انجام شود.

این مقام ارشد انتظامی در حوزه برخورد با هنجارشکنی در فرودگاه‌ها گفت: باید هماهنگی شود چرا که جامعه ما اسلامی است.

وی اظهار داشت: وقتی یک فرد از خارج از کشور خارج می‌شود در وهله اول نرم، انضباط، برخورد و تسلط بر اجرای ماموریت و دقت و سرعت عملکرد مامور ما را می‌بیند و فرودگاه‌های کشور به منزله ورودی به کشور هستند پس باید افرادی را به کار بریم که بهترین برخورد و تسلط در کار را داشته باشند.

اشتری تصریح کرد: ما یک جامعه اسلامی هستیم و اعتقاد به ارزش‌ها داریم و باید با یکسری ناهنجاری‌ها و افرادی که هنجارشکنی می‌کنند برخورد کنیم؛ وظیفه ما امر به معروف و نهی از منکر است و این وظیفه ما است که به عنوان ضابط و دستگاه انتظامی اقدامات موثر را انجام دهیم. البته برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و فرهنگی ظرافت خاص خود را دارد باید در روش‌ها دقت کرد اما اصل کار نباید متوقف شود.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: برخی فرودگاه‌ها تافته جدابافته‌اند و کاری به جمهوری اسلامی و کشور ندارند البته عمده مسافران خودشان رعایت می‌کنند و ما نباید بگذاریم محیط برای ناهنجارشکنان باشند و باعث آزار متدینین و خانواده‌ها باشد.

ادامه دارد...

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار