امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105034
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ایلام، اسماعیل نجار پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از مناطق زلزله‌زده شهرستان آبدانان با بیان اینکه

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ایلام، اسماعیل نجار پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از مناطق زلزله‌زده شهرستان آبدانان با بیان اینکه زلزله‌ طی روزهای گذشته چندین بار مناطق جنوبی ایلام را لرزانده است، گفت: این زمین‌ لرزه‌ها و پس لرزه‌های آن که بیشترین آن بیش از 6 ریشتر بوده خسارت‌های مختلفی در جنوب استان ایلام به جای گذاشته است.

وی با بیان اینکه وزیر کشور در این باره دستورات ویژه‌ای صادر کرده است، اضافه کرد: کار بررسی و برآورد دقیق خسارت به واحدهای مسکونی، تجاری و مکان‌های شهری و روستایی مناطق زلزله‌زده آغاز شده است.

نجار با تاکید بر اینکه نتایج این بررسی‌ها و برآوردها با دقت و شتاب لازم پس از جمع‌بندی و اعلام کارشناسان خبره به دولت اعلام می‌شود، گفت: بدون تردید دولت آسیب‌های وارده به مناطق زلزله‌زده استان ایلام را جبران خواهد کرد.

وی ادامه داد: زمین لرزه شهرستان آبدانان یکی از رخدادهای نادر جهان در نوع خود است که با وجود شدت و بزرگی آن، هیچ‌گونه تلفات جانی نداشت که جای خرسندی دارد.

انتهای پیام/2246/الف10/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار