امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105037
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، منوچهر طالبی اظهارکرد: در پی رصد فعالیت یک قاچاقچی مواد مخدر و اینکه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، منوچهر طالبی اظهارکرد: در پی رصد فعالیت یک قاچاقچی مواد مخدر و اینکه نامبرده قصد دارد مقادیر قابل توجهی مواد مخدر به استان منتقل کند، محورهای ورودی به استان زیرپوشش ماموران مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.

وی گفت: ماموران در نهایت خودروی پژو 405 متهم را در 55 کیلومتری اتوبان تهران - قم شناسایی و آن را متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه درون خودروی متهم، همسر و دو فرزند پسر و دختر 10 و 8 ساله وی نیز حضور داشتند، اظهار کرد: در بازرسی از خودروی پژو 2 کیلو و 500 گرم هرویین کشف شد.

وی در ادامه از دستگیری دو نفر قاچاقچی طی 48 ساعت گذشته در استان خبر داد و افزود: با هوشیاری ماموران مبارزه با مواد مخدر افراد مذکور که با یک دستگاه خودرو پراید در حال عبور از عوارضی تهران – قم بودند، شناسایی و پس از متوقف کردن خودرو در بازرسی از داخل درب‌های عقب 3 کیلو و 700 گرم هرویین کشف شد.

سرهنگ طالبی در خاتمه با اعلام شماره تلفن 37222202 از همشهریان خواست تا هرگونه اطلاعات و اخبار خود را در این زمینه به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اطلاع دهند.

انتهای پیام/2258/ب/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها