امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۰۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105038
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ منصور خدادادی، رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران با اعلام این خبر افزود: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ منصور خدادادی، رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران با اعلام این خبر افزود: در پی دریافت چند پرونده سرقت از کارگاهها، کارخانجات، مغازه ها موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ خدادادی در ادامه تشریح کرد: با دستگیری فردی توسط کلانتری 22 صباشهر به اتهام سرقت از گاراژی در صباشهر ،احتمال ارتکاب سرقتهای متعدد منطقه توسط این فرد قوت گرفت و بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: با بررسی پرونده های سرقت گذشته و احصاء و شیوه و شگرد سارقان، تحقیقات تکمیلی پلیس در خصوص متهم دستگیر شده آغاز و در بررسی های پلیس مشخص شد متهم به نام "س-س" دارای سوابق متعدد کیفری بوده که در نهایت در بازجویی های پلیس متهم دستگیر شده به 50فقره سرقت اماکن با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد.

متهم در اظهاراتش خود را سرکرده باند معرفی کرد و اذعان کرد: در کلیه سرقتها، محل سرقت توسط وی شناسایی می شده و پس از سرقت نیز اموال را وی به فروش می رساند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها