امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105049
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیست و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر کشور با معرفی نفرات و گروه‌های ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیست و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر کشور با معرفی نفرات و گروه‌های برتر در دو مقطع متوسطه اول و ابتدایی در مجتمع ورزشی شهدای شهرکرد پایان یافت.

در این دوره از مسابقات بیش از یک هزار نفر از دانش‌آموزان و عوامل اجرایی در دو رشته شنا و دو و میدانی به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری حضور داشتند.

*دانش‌آموزان تهرانی قهرمان مسابقات دوومیدانی شدند

در مسابقات دو و میدانی دانش‌آموزان مقطع متوسطه اول، 73 ورزشکار در قالب 13 تیم به مدت سه روز با هم به رقابت پرداختند و در مسابقات تیمی دختران متوسطه اول، استان‌های تهران، فارس و البرز به ترتیب اول تا سوم شدند.

در دومین مرحله مسابقات در مقطع متوسطه اول «مریم محبی» از استان تهران با کسب مقام‌های برتر در رشته های 200 متر و 400 متر به عنوان قهرمان قهرمانان دوومیدانی دانش‌آموزان دختر مقطع متوسطه اول معرفی شد.

در مسابقات ورزشی دوومیدانی در رشته 4 در 100 متر امدادی دانش‌آموزان دختر متوسطه اول کشور، تیم‌های استان البرز، تهران و اصفهان به ترتیب اول تا سوم شدند.

اعضای تیم البرز را غزل پهلم خانی، ماری ابن علی حیدری، نیلوفر یاوری و شیلا حسن آبادی تشکیل دادند و اعضای تیم استان تهران متشکل از نگین بیگی، مریم محبی، کیمیا پورخلخالی و مارال عطاردی‌کیا بود ضمن اینکه اعضای تیم اصفهان را نیز ریحانه مبینی، رعنا داستان پور، مهتاب رنگ زرد و فاطمه کرمی تشکیل دادند.

اما در رشته تیمی دوومیدانی تهران، فارس و البرز به ترتیب اول تا سوم شدند.

همچنین در رشته پرتاب دیسک مبینا السادات رحمانی از همدان، فرشته رجب علی پور از البرز و نجمه زرگری از اصفهان اول تا سوم شدند.

*دختران شهرستان‌های استان تهران قهرمان مسابقات شنا شدند

در بیست و پنجمین دوره مسابقات ورزشی شنا دانش‌آموزان دختر متوسطه اول کشور نیز نفرات برتر معرفی شدند.

در رشته تیمی شنای دانش‌آموزان دختر مقطع متوسطه اول، شهرستان‌های استان تهران، قزوین و البرز به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رشته 200 متر قورباغه در رده سنی 13 تا 14 سال، رزناز نجیب الاشرافی از تهران، درسا تاجیک از تهران و غزل بهمن‌پور از البرز به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رشته 50 متر پروانه و در رده 13 تا 14 سال نیز زهرا ملکی زندی از شهرستان تهران، ساینا سماک از البرز و عسل نویدی از تهران اول تا سوم شدند.

همچنین «بهار امامی» از استان تهران با کسب چهار مدال طلا به عنوان قهرمان قهرمانان شنا دانش‌آموزان کشور معرفی شد.

*دانش‌آموزان ورزشکار جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند

شرکت‌کنندگان در بیست و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان مقطع متوسطه اول در شهرکرد، جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.

این گروه شرکت‌کننده در حمایت از کودکان و زنان بی دفاع با نگارش طوماری سه متری جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها