امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105056
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از آمل، منوچهر مجد بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شمال که با حضور سران ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از آمل، منوچهر مجد بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شمال که با حضور سران کشورهای عضو اکو دنبال شد، از هزینه 600 میلیارد ریالی ساخت و تجهیز بیمارستان فوق تخصصی شمال در مازندران خبر داد.

وی بیان داشت: شهرستان یکی از شهرهای محوری مازندران است و وجود این بیمارستان تخصصی و فوق‌تخصصی می‌تواند گردشگران زیادی از داخل و خارج کشور را به سوی خود جلب کند.

مجد با اعلام اینکه گردشگری سلامت نیز امروزه از موارد درآمدزایی است که در امور اقتصادی به آن توجه می‌شود، اذعان داشت: مازندران به دلیل داشتن مواهب طبیعی فوق‌العاده، در کنار هم بودن جلگه، جنگل، دریا، کوهستان و مناطق ییلاقی با آب و هوای بکر می‌تواند گردشگران خارجی زیادی را چه در بخش درمان و چه در بخش گردشگری به خود اختصاص دهد.

وی با اشاره به ساخت بیمارستان فوق تخصصی شمال در آمل ابراز داشت: این بیمارستان در مجاورت محور مواصلاتی هراز که یکی از پرترددترین محورهای ارتباطی کشور محسوب می‌شود و پایتخت را به شمال متصل می‌کند قرار دارد.

رئیس نظام پزشکی آمل خاطرنشان کرد: وجود دریای خزر نیز می‌تواند یکی از موارد جذب گردشگر و بیماران خارجی که برای درمان به مازندران مراجعه می‌کنند، باشد.

مجد با اعلام اینکه در بیمارستان فوق تخصصی شمال از جدیدترین تجهیزات پزشکی دنیا استفاده شد، عنوان کرد: بحث سلامتی از بحث‌های اصلی در زندگی هر انسان است که باید به آن توجه خاصی شود.

وی با اعلام اینکه در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شمال از کادر پزشکی، پزشکان و پرستاران مجرب و متخصص بهره برده می‌شود، خاطرنشان کرد: باید از امکانات موجود برای معرفی توانمندی‌های پزشکی و درمانی خود به دیگر کشورها استفاده کنیم.

رئیس نظام پزشکی آمل از هزینه 600 میلیارد ریالی ساخت و تجهیز بیمارستان فوق تخصصی شمال در آمل خبر داد و گفت: 200 میلیارد ریال از این هزینه‌ها با اختصاص اعتبار از سوی بانک عامل انجام گرفته هرچند برای ادامه مسیر نیز حدود 100 میلیارد ریال از بانک عامل درخواست مساعدت داریم.

انتهای پیام/86012/ش30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار