امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105057
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، محمودرضا میری در جلسه بررسی اجرای برنامه تحول ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، محمودرضا میری در جلسه بررسی اجرای برنامه تحول نظام سلامت در سیستان و بلوچستان اظهار کرد: یکی از برکات اجرای برنامه تحول نظام سلامت در استان خوشبختانه افزایش رضایتمندی مراجعان و استقبال آنان از مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستان‎های دولتی برای گرفتن خدمات تخصصی و فوق تخصصی است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: این افزایش مراجعه‎ها نشانه اعتماد هم‌استانی‎ها به خدمات بخش دولتی است و تلاش خواهیم کرد تا با ارتقاء امکانات و تجهیزات و نیز کیفیت خدمات به خصوص در بخش هتلینگ زمینه رضایتمندی هر چه بیشتر هم استانی‎ها را فراهم آوریم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز اظهار کرد: براساس ارزیابی‌های انجام شده توسط وزارت بهداشت، این دانشگاه در اجرای برنامه تحول نظام سلامت جزو 75 درصد برتر کشوری بوده است.

دهمرده‎ای از همکاری خوب بیمه‎ها در پرداخت به موقع مطالبات دانشگاه نیز قدردانی کرد.

لازم به گفتن است ارائه خدمات بهداشتی درمانی در شهرهای زابل، زهک، هامون، نیمروز و هیرمند توسط دانشگاه علوم پزشکی زابل، در شهرهای زاهدان، خاش، سراوان، کنارک و چابهار توسط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و در سرباز ایرانشهر و نیک شهر، دلگان، قصر قند، فنوج توسط دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر انجام می‌شود.
انتهای پیام/75004/ش/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها